• Неодамнешно
  • -15 %
2018 Плажа Свадба се Облекуваат Капа Ракави Облека де mariage Издржам Воз Бела Chiffon vestido де noiva Appliques Чипка Булчински Gown

2018 Плажа Свадба се Облекуваат Капа Ракави Облека де mariage Издржам Воз Бела Chiffon vestido де noiva Appliques Чипка Булчински

DEN 6125.00
DEN 7205.76

Количината на стоката
Това е достапна

Можете да ни испратите
слики, модели, дури и скици на вашиот дизајн на други стилови ви се допаѓа, и ние ќе го направи реплики од страна на вашиот
спецификации.00 /парче
2014 Вистински Најдобар Дизајн-Секси сирена целосна ракави отворање backwhite-црвена жените Вечерни Фустани долг црвен тепих се облекуваат бесплатен превозот САД$ 136. Кога правите нарачка, ве молиме да обрнете внимание на точка детали и големината информации.Ние може да направи да се облекува според вашата слика или скица.26 /парче
2014 Вистински Најдобар Дизајн-Секси сирена кат должина половината со златен појас темно црвена жените матурска Вечер Фустани долг бесплатен превозот САД$ 132.90 /парче
Промоција !!!! трговија на големо цена подготвени да брод во продавница коленото должина, црвена Деверуша Фустани кратко со beaded за жени под 30 $за НАС$ 25. Ако не сте задоволни, ние ќе го направи измени на фустани, додека не се
задоволен со нив
2018 Плажа Свадба се Облекуваат Капа Ракави Облека де mariage Издржам Воз Бела Chiffon vestido де noiva Appliques Чипка Булчински Gown
Совршено се вклопуваат мајмун не е премногу силно или премногу лабава, и сите
мерењата ќе биде удобно носење.Armseye : _cm
3). Па ве молиме да ја прочитате политика на враќање подолу внимателно.00 /парче
Повеќе боја Подготвени да брод нови пристигнување Најниска Цена V деколте, chiffon жените вечерни фустани долг со beading под $100 US$ 89.Шупливи да полите на здолниште : _cm.
Ако не можете да најдете стил ви се допаѓа во нашата колекција, ние може да се направи фустани во вашиот сопствен дизајн. Ако фустан со Јакна или ракави,ве молиме да ни кажете други големини :
1).Рамо до рамо : _cm
2)." Сепак, сличноста може да биде до 90% или повеќе од 95% за повеќето фустани. Предмети треба да се врати во неговата оригинална состојба без знаци на истрошеност, солза или мирис;
4.00 /парче
Промоција ! Само $49.Боја : _(изберете од нашите боја шема или исто како слика боја)
2. Pls контактирајте со нас во рок од 2 дена (48 часа) по приемот на пратката држава и проблемот на предмети и причина за враќање;
3.00 /парче
Секси Најдобро продаваните Подготвени да брод нови пристигнување Најниска Цена v деколте, жените вечерни фустани долго под 50 долари US$ 49.

Клучни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 14W
Воз Должина:
50cm
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Број На Модел На:
wellbridal
Силуета:
Плажа
Sleeve Должина(cm):
Краток
Назад Дизајн:
Backless
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Chiffon и Сатен
Деколте:
Лажичка
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Декорација:
Чипка,Appliques
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Слика Тип:
100% вистински примерок

Слични производи во категоријата