• Неодамнешно
  • -10 %
Долг Ракав Чипка Свадба Фустани бал Висок Врат Свадба Наметки Weding Свадба Невестата Фустани Weddingdress vestido де noiva

Долг Ракав Чипка Свадба Фустани бал Висок Врат Свадба Наметки Weding Свадба Невестата Фустани Weddingdress vestido де noiva

DEN 8122.00
DEN 9024.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Бал
Назад Дизајн:
Копче
Sleeve Стил:
Редовни
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
Моден Елемент:
Илузија
Декорација:
Чипка,Appliques
Деколте:
Висок
Бренд Име:
shpitsa
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Број На Модел На:
WD

Слични производи во категоријата