• Неодамнешно
  • -20 %
Strapless Drape Chiffon Бела А-линија венчаница Едноставен Стил Црква/Градина Свадби Свадба Фустан наметка де соаре longue

Strapless Drape Chiffon Бела А-линија венчаница Едноставен Стил Црква/Градина Свадби Свадба Фустан наметка де соаре longue

DEN 3802.00
DEN 4752.00

Количината на стоката
Това е достапна


Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD cscreen, боја разлика не може да биде избегнат, па ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе бидат excetly исто како и слики што го видов, ве молиме да се разбере. Ние ви препорачуваме да изберете чипка која е подобро да се прилагоди на големината за да одговара на вашето тело подобро. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди. ние ќе рефундирање на вашите пари на вашата сметка во рок од 3-10 работни дена. Ако сакате 100% точно истите, ве молиме да го прости. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Без Минимум Цел Количина
4 . Ви благодариме!
ако имате било какви прашања ве молиме да ме прашате пред да плаќање напушти или нов порака до мене кога ќе го направи тоа,ние ќе ви одговориме во 24hours.иако тоа е евтино. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења.Може да се врати или размена било unworn,unwashed,непроменета,неоштетени предмети во оригиналниот пакет, вклучувајќи вашата цел Не. Наддавање е само за облека! Ако сакате accessaries, ве молиме контактирајте со нас!
3. Ви благодариме.ми треба друга боја и да се прилагоди на големината,но јас не може да го избере тоа кога јас место на оваа цел, што треба да направам?
Нашата големина и боја се слободни .Можете да го поставите овој ред со вашето сопствено барање. Ви благодариме за вашиот undertstanding. Како чесен продавачот, ние гарантираме фустан ќе биде 90%-95% исто како и оригиналната слика за да се прикажат . Сите се облекуваат треба да се нарачана! Целата сопствени направени процес(од денот ние го добиете вашиот плаќање и мерења) ќе се 8-15 работни дена (Итни налози, освен) .

Клучни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Број На Модел На:
h1243
Назад Дизајн:
Патент
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Ruched,Appliques
Моден Елемент:
Гроздобер
Свадба Фустан Ткаенина:
Chiffon и Сатен
Бренд Име:
taroandeddo
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни

Слични производи во категоријата