• Неодамнешно
  • -12 %
Ladybeauty Vestido Де Noiva Renda Гроздобер Чипка Принцезата Свадба 2018 Бал Бела Венчаница Облека Де Mariage

Ladybeauty Vestido Де Noiva Renda Гроздобер Чипка Принцезата Свадба 2018 Бал Бела Венчаница Облека Де Mariage

DEN 2534.00
DEN 2879.52

Количината на стоката
Това е достапна


Забелешка : Податоците за грешка при мерење им овозможува на 1-3cm.

Клучни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Бренд Име:
Ladybeauty
Назад Дизајн:
Backless
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
NSD-0111
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Sequined,Чипка,Appliques
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Никој
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Слични производи во категоријата