• Неодамнешно
2018 Кристал појас завој Секси сирена Свадба Фустани vestidos де noiva облека де mariage Булчински gown Бесплатен превозот

2018 Кристал појас завој Секси сирена Свадба Фустани vestidos де noiva облека де mariage Булчински gown Бесплатен превозот

DEN 5664.00

Количината на стоката
Това е достапна


Оваа убава свадба фустан е реалната слика
Ова е бел фустан
Забелешка
ременот е Пренослив
Ова е боја на слонова коска сатен вистински фото
Ова е бел сатен вистински фото
Ова е бела чипка и бел сатен вистински фото
Ова е боја на слонова коска чипка и слонова коска сатен вистински фото
Имаме овие големини за да го изберете сега, можете да кликнете на "Custom Size" , ако вашиот мерења не одговара на големината на табелата и сакате сопствени направени
ние ги користиме НИ големина
Известување
Оваа венчаница не може да се пеглање на висока температура , воопшто не машина за перење. чипка е памук производ, високите температури и често миење ќе го направи тоа го соберете.само со миење на рацете
чипка е подолг од сатен
бидејќи чипка ткаенина е памук производи, по перење се намали . Почитувани купувачот, ве молиме да се разбере
Многу veyr многу важно
Пријателски потсетување, кога ќе го добиете ова убава венчаница, ве молиме не се повлече, да се спречи оваа копчиња гребење мека чипка
Политика За Наплата
Ние сме посветени да се продаваат сите производи и сликата е иста, ако се различни, ние го прифаќаме врати наплата услуга.
Напомена :
Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екранот, Таму се можеби малку разлика на бои. Ако ви се допаѓа стилот или ако имате било какви други прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Можете да ја испратите е-пошта до нас или разговор со нас онлајн. Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Бренд Име:
poemssongs
Број На Модел На:
свадба фустан
За Бремени Жени:
No
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Чипка,Кристал,Sashes
Деколте:
Лажичка
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Назад Дизајн:
Backless
Моден Елемент:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Сирена/Труба
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Воз:
Судот Воз
боја:
белата боја на слонова коска црвена ,сликата венчаница е бела
Свадба фустан Декорации:
бисер накит
обичај време :
20days
свадба фустан Големина:
Големина прилагоди според купувачи
Ткаенини:
свилен конец и чипка (Свила лизга како млеко)
Деколте:
Strapless

Слични производи во категоријата