• Неодамнешно
Црвена Роза & Peony Букет Црвени Свадба Цвет Декорација Свадба Вештачки се Зголеми Деверуша Невестата е Вино Црвено Букети Афион цвет

Црвена Роза & Peony Букет Црвени Свадба Цвет Декорација Свадба Вештачки се Зголеми Деверуша Невестата е Вино Црвено Букети Афион

DEN 2160.00

Количината на стоката
Това е достапна


Брза пошта букетот се справува прилагодено дизајн да одговара на индивидуалните невестата.
Ви благодариме!
Фасцинантен Невестата
исток свадба
Плаќање :
1.
Овој букет не разочара и е најдобри цени за квалитет. Треба повеќе причини? Ова навистина е траен дел од вашиот голем ден и инстант преданија.Ние брод на нашата стока со DHL/ UPS/ ТНТ/ ФЕДЕКС/ EMS и Кина Пост/ Хонгконг Пост/Сингапур Пост/Швајцарската Пост и син на.100% од сите испорачани производи ќе бидат тестирани пред превозот и ние гарантираме дека сите наши производи ќе добиете ќе се работат сите во право. Ве молиме контактирајте ме за било какви прашања/прилагодено нарачки. Тоа може да се преземат, освен и се носи како одделни парчиња, или може да се чуваат како личен задржи доброто од вашиот посебен ден. Надвор е twirly бела најлон проследено со бел сатен уреденост. Сите лента бои на располагање.
- Зошто се Избере Brooch Букет? -
На brooch букет ви овозможува вистински да биде уникатен и нека вашата личност сјај.
Ако имате визија во умот, порака мене и јас ќе дадам се од себе да се направи вашата визија во реалност.Pls се разбере дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празници, на лет одложување и временските услови.
Боја акценти може да се промени за да се вклопи во вашата свадба тема.Ние прифаќаме Зачувам & кредитна картичка & Western union. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.DHL/ UPS/ ТНТ/ ФЕДЕКС изразат испорака обично се 3-7 работни дена.
Купувачот треба да не контактирате во рок од 7 дена по добивањето на објектот ,предмети мора да се врати во нивната оригинална состојба и пакет.Невеста, свадба Brooch Букети направени да нарачате.
Овој букет зема 12 недели да се дизајнира. На Ritzy Роуз е првиот букет е потсетник за нас како среќни сме и седи на видливо во место за нас, за да бидат постојано потсети.
Овој уникатен стил букет го наоѓа својот сјај преку различни акценти во една убава свадба боја шема.По приемот на вратени производи, ве молиме да ни овозможи 4 работни дена за инспекција врати на објекти и организира размена или наплата.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Свадба Букет
Бренд Име:
IFFO
Број На Модел На:
2017fz3
Материјал:
Свила,Полиестер
Објектот Должина:
14inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Ширина:
9.5inch
Објектот Висина:
14inch

Слични производи во категоријата