• Неодамнешно
  • -10 %
Kyunovia Кристал Бисер Свадба Појас Beaded Свадба Sash Булчински Појас Булчински Sash Пром Фустан Корселе Прилагодено Боја Sash Појас FB25

Kyunovia Кристал Бисер Свадба Појас Beaded Свадба Sash Булчински Појас Булчински Sash Пром Фустан Корселе Прилагодено Боја Sash

DEN 462.00
DEN 513.60

Количината на стоката
Това е достапна

78 /парче US $ 8.20 /парче US $ 34.Се верува дека ова може да го забрза сопствени грешки,така што може да биде во можност да го добиете вашиот објекти порано.88 /парче US $ 8.36 /парче US $ 1.10 /парче US $ 34.
Kyunovia Кристал и Бисер Свадба Појас Beaded Свадба Sash Булчински Појас Булчински Sash Пром Фустан Корселе Прилагодено Боја Sash Појас FB25
Материјал : Rhinestones + Сатен Лента + Бисер Големини : Rhinestones дел : должина : околу 26cm; Width : околу 5cm Лента дел : Должина : околу 270cm; Width : прибл 2c m N et Тежина : околу 70 g
[Достапни Боја Шема]
Вистински снимки
****ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПРЕД ДА ГО КУПАТ**** ЧУВАЈТЕ НАШИОТ КРАТОК ЛИНК ВО ПРЕДВИД ЗА ЛЕСНО ПРЕБАРУВАЊЕ : НИЕ ПОСЕДУВАТЕ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ РАБОТИЛНИЦА ТУКА, ВО ЖЕЏИЈАНГ PROVIENCE,КИНА.
Ви благодарам многу за избор нашата продавница и честитки на вашиот посебен ден!
За Свадба Букети :
За Boutonnieres & Corsages :
За Свадба & Вечерни Фустани :
За Булчински Превез & Коса Додатоци :
За Свадба Булчински Појаси :
За Ливчиња Од Роза :
Почитувани Бразил Купувачи,Ние препорачуваме да се забелешка вашиот CPF БР.00 /парче US $ 25. *** Овие се метални скулптури со некои остри рабови.Ви благодариме однапред !
2311448319515674 може исто така како следниве елементи US $ 29.00 /парче US $ 33. ТИЕ СЕ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ И СИТЕ ЌЕ БРОД НАДВОР ОД КИНА, ВО ОВОЈ СЛУЧАЈ ОБЈЕКТОТ ШТО СТЕ ГИ КУПИЛЕ МОЖЕ ДА ПОТРАЕ НЕКОЛКУ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ.
*** ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОВА НЕ Е ИГРАЧКА. кога ставање ред, ние ќе го достави до пост службеник или да напишете на вашиот парцела.90 /парче US $ 41.13 /парче US $ 34.36 /парче САД $ 3.80 /парче US $ 32.
*** Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако вашата свадба е помалку од 2 месеци далеку !
*** Точната боја натпревари не може да биде гарантирано врз основа на слики сам бидејќи резолуцијата на екранот за да варира во зависност од уредот за уредот.50 /парче US $ 7.
******** ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ ********
*** Тековната производство времето е помеѓу 2 - 5 дена.14 /парче US $ 3. Чувајте се далеку од децата.65 /парче US $ 8.90 /парче US $ 7.96 /парче US $ 7. Ние ќе го прифати боја swatches со цел да се добие повеќе точни боја натпревар.50 /парче US $ 2.80 /парче US $ 32., ВО МОМЕНТОВ НИЕ, ГЛАВНО, СЕ НАПРАВИ ВИДОВИ НА СВАДБА БУКЕТИ И ACCESORIES.

Клучни карактеристики

Големина:
One Size
Бренд Име:
Kyunovia
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Кристално
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
FB25
Тип На Објект:
Свадба Појаси

Слични производи во категоријата