• Неодамнешно
  • -35 %
JEXXI 925 Фунта Сребрен Прстен Шарени Кубни Циркони Круг Мода Накит, Прстени на Големо За Жените.

JEXXI 925 Фунта Сребрен Прстен Шарени Кубни Циркони Круг Мода Накит, Прстени на Големо За Жените.

DEN 184.00
DEN 283.20

Количината на стоката
Това е достапна


Ви благодарам многу. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.
Прстен
Конвертирање : 1 mm=0. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кристално
Количини : 1 компјутер
1.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.
Кина Yiwu Сјај Накит Co. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput . Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.039 инч, 1 инч=25. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Број На Модел На:
R47100
Обликотшема:
Нередовните
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
n
Функција:
n
- Годишнината Партија Прстен:
жените свадба прстен
Стил:
Романтични
Компатибилност:
Други

Слични производи во категоријата