• Неодамнешно
  • -37 %
Автентични 925 Sterling Silver Женски отвори Прстени Со Симулирани Бисер и кристално За Жените Прст Прстен Мода Накит

Автентични 925 Sterling Silver Женски отвори Прстени Со Симулирани Бисер и кристално За Жените Прст Прстен Мода Накит

DEN 136.00
DEN 215.52

Количината на стоката
Това е достапна


Опис На Производот

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XZ049
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Свадба
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
SexeMara
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Фитнес Тракер
Материјал:
бисер
is_customized:
Yes
Сезоната:
пролет /лето /есен /зима
Големина на:
прилагодлив
Occassion:
Годишнината / Партија / Датира / Подароци
боја:
сребрена боја/златна боја/розово злато
Тежина:
13g
Продажба Начин:
retail & трговија на големо
Подарок за:
Љубител & Сопруга & Девојка
Стил:
Бохемија стил прстени

Слични производи во категоријата