• Неодамнешно
  • -30 %
Modian Валентин Ден Подарок 925 Sterling Silver Црвено Глеѓ Прилагодливи Прстен Црвено Глеѓ Свежи Накит За Жените Фунта Прстени

Modian Валентин Ден Подарок 925 Sterling Silver Црвено Глеѓ Прилагодливи Прстен Црвено Глеѓ Свежи Накит За Жените Фунта

DEN 239.00
DEN 341.28

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм
Број На Модел На:
J256
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
Modian
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Функција:
Период Tracker
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови

Слични производи во категоријата