• Неодамнешно
  • -40 %
Vnox Едноставна Нерѓосувачки Челик Свадба Бендови Прстен за Жени Мажи Никогаш не Исчезнат Сребрена Боја Женски Машки Ангажман Прстен Алијансата

Vnox Едноставна Нерѓосувачки Челик Свадба Бендови Прстен за Жени Мажи Никогаш не Исчезнат Сребрена Боја Женски Машки Ангажман

DEN 144.00
DEN 239.04

Количината на стоката
Това е достапна


ОПИС
1.Материјал : не 'Рѓосувачки Челик, високо отпор да' рѓа, корозија и tarnishing,Анти-алергија, метални избор на висок квалитет на накит
2.Повод : Улица,Дневна,Неврзан
3.Големина на : НИ големина 5 6 7 8 9 10 11 12 13
4.Пакување : Кутија или Сомот торбичка за да се спакуваат предмети
5.Следење на информациите кои се на располагање за да се обезбеди вашата пратка и 30-дена гаранција за парите назад,100% Сигурен референци.
ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ
ПАКЕТ
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
SGS СЕРТИФИКАТ
ЗА VNOX НАКИТ
VNOX е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна.

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Бренд Име:
VNOX
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
VNOX-Р-059SR-015SCNEW
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
6mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Моден
Женски Големина:
НИ големина 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Машки големина:
НИ големина 5 6 7 8 9 10 11 12 13
боја:
сребрена боја
Материјал:
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик
Функција:
алијансата
забелешка:
цената само за едно парче,не пар
Повод:
Свадба/Engaagement/Датира
Услугата За Гаранција:
30-дена Парите Назад

Слични производи во категоријата