• Неодамнешно
  • -37 %
JEXXI Европски Стил Жените 925 Sterling Silver Прстени Со Црвениот Кристал Мода CZ Кристал Свадба Ангажман Бендови Прстен

JEXXI Европски Стил Жените 925 Sterling Silver Прстени Со Црвениот Кристал Мода CZ Кристал Свадба Ангажман Бендови Прстен

DEN 77.00
DEN 122.40

Количината на стоката
Това е достапна

Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки.
Кина Yiwu Сјај Накит Co. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Материјал : Сребро 925
Количини : 1pcs
Бои : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов
1. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.
Ви благодарам многу.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Прстени За Жена
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JEXXI
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
1
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој

Слични производи во категоријата