• Неодамнешно
  • -40 %
Сојузи Свадба Бенд Ангажман Прстени пар Златна боја Европа Стил, Удобност ги Собере Љубителите Дами жените Неколку прстени

Сојузи Свадба Бенд Ангажман Прстени пар Златна боја Европа Стил, Удобност ги Собере Љубителите Дами жените Неколку прстени

DEN 167.00
DEN 278.40

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме не плаќаат пари во САД големина 13 мажи прстен, но побара други големина. *********************************************************************************************************
Глобалната Накит трговија на големо и Професионален Свадба Прстени Фабрика
Ве молиме контактирајте со нас , Ако сте накит продавачот ! ние ќе испрати трговија на големо цена листа или ОЕМ ценовник за вас. Па, ве молам, не грижете се. Деталите ќе ви кажам што е со висок квалитет прстени : )
Предупредување :
Приватна Дизајн Свадба Прстени сетови, Живеат-акција на Снимање ; Сите Права се Задржани Слики ! Пиратите ќе биде обвинет!
*********************************************************************************************************
Пријателски Потсетување : ве Молиме мерка вашиот прст внимателно, и бидете сигурни дека ќе се избере точниот големини. Здравје материјал , противалергиски, анти-алергиски,не ' рѓа,зрачење-доказ, анти-корозија
Зошто Да Се Избере Нашиот Ѕвони ? Ние го прават нашите прстени како убава како е можно ;други го прават нашите прстени дизајни како што се евтини како е можно.
Предупредување :
Приватна Дизајн Свадба Прстени сетови, Живеат-акција на Снимање ; Сите Права се Задржани Слики ! Пиратите ќе биде обвинет!
Ве молиме имајте во предвид : 1) Цена за 1 ѕвони само, не два прстени : Ако сакате 2 прстени, ве молиме додадете 2 големина во количка ; Потоа, ве молиме да направите исплата за два прстени
2 ) Достапни Големини како следното : Женски Прстен со камен (ширина од 6 мм) : САД големина #5 #6 #7 #8 #9 #10 Машки Прстен без камен (ширина од 6 мм) : САД Големина #7 #8 #9 #10 #11 #12#13 3) Промоција : САД големина 13 мажи прстен ( без камен) е посебна ниска цена , тоа е промотивни активности. Цената важи само за мажи прстен САД големина 13 .5mmx5pcs (Прибл.)
Изработка на нашиот чист титаниум прстени
Ова е уникатен дизајн алијансата anel Европа квалитет уникатен неговата и нејзината свадба бенд неколку прстени пар сет класичен злато позлатен ангажман свадба бенд прстени пар за романтична љубов парови уникатен титан накит за годишнината ; нашите рачно изработени злато позлатен свадба прстени за жените и мажите титаниум бенд појавување на парови свадба накит anillos се со врвен квалитет рачно изработени ремек, Фино полирање на Изработка , нула неисправни на површината , заоблени внатре & огледало полирање , многу удобност одговара ;
Иста Цена , Подобар квалитет, Изберете мудро
Луѓето секогаш ќе бидат привлечени од убави фотографии ; Но, убаво фотографии = убаво да ѕвони ??? Дефинитивно Не !!! Тука Можеме да користите еден од нашите класичен дизајн да се споредуваат со други добавувачот е евтин прстени.

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
5.5 мм
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
љубителите'
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
TIGERDOG BITEME
Број На Модел На:
YR043
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Свадба
Накит Тип 1:
Anel
Накит Тип 2:
Свадба Прстени Пар
Накит Тип 3:
неколку прстени пар
Накит Тип 5:
женски прстени

Слични производи во категоријата