• Неодамнешно
  • -37 %
JEXXI Жените Едноставно Круг Виножито Кристал Партија Прстени 925 Фунта Сребрен Накит Вљубените Дена Подарок Предлог Прст Прстени

JEXXI Жените Едноставно Круг Виножито Кристал Партија Прстени 925 Фунта Сребрен Накит Вљубените Дена Подарок Предлог Прст Прстени

DEN 72.00
DEN 115.20

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.
Кина Yiwu Сјај Накит Co. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput . Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Материјал : Сребро 925
Количини : 1pcs
Бои : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов
1.

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Прстени За Жена
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JEXXI
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
1
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој

Слични производи во категоријата