• Неодамнешно
  • -34 %
JEXXI Европската Гроздобер Жените Прстени 925 Фунта Сребрен Накит Мода Кубни Циркони Булчински Свадба Бендови Прстен За Женски

JEXXI Европската Гроздобер Жените Прстени 925 Фунта Сребрен Накит Мода Кубни Циркони Булчински Свадба Бендови Прстен За Женски

DEN 150.00
DEN 226.56

Количината на стоката
Това е достапна


925 Sterling Silver Прстени Накит
Големина : 6-7-8-9
Состојба : 100% Сосема Нов

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
Сребрени Прстени
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Функција:
моден прстени накит
Компатибилност:
Никој
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подароци,
Е Прилагодена:
Yes
Прстен Големина:
6/7/8/9

Слични производи во категоријата