• Неодамнешно
  • -91 %
90% Промоција на Големо Бренд Оригинални Луксузни Накит 925 Sterling Silver Јасно 5A Циркони Жени, Свадба Бенд Круг Прстен Подарок

90% Промоција на Големо Бренд Оригинални Луксузни Накит 925 Sterling Silver Јасно 5A Циркони Жени, Свадба Бенд Круг Прстен Подарок

DEN 518.00
DEN 5755.20

Количината на стоката
Това е достапна


Sz5-11 Мода Накит 925 sterling silver Круг Намали 5 A CZ Жени, Свадба Бенд Прстен Подарок DESCRPTION Материјал : 925 Sterling Silver(Печат S925) Големина : НИ големина 5/6/7/8/9/10 или велика БРИТАНИЈА J/L/N/Q/R/T Ringbox : YES Камен : Бела Јасно 5 A Кубни Циркони Камен големина : 2,5 mm*2,5 mm за Квалитет : со Висок квалитет Прстен Кутија : Да Condtion : Brand New
плаќање Paypal и CARDICT&Виза
Испорака Детали
Превозот Време
Сите предмети ќе бидат испратени од шенжен од кина Пост Редовни Воздухопловната во рок од 2 работни дена по плаќање избришани. Под нормални околности, превозот се потребни околу 15-30 дена. Земете 7-15 daysdelivery време за САД
Ние не може да гарантира поштенски пат. Откако пакет испратено ние немаме никаква контрола за поштенски време на испорака и царинење време. Горенаведените време на испорака рамка е за повикување само. Ве молиме да ја пресмета вашата рок и време на испорака рамка внимателно за да се избегне разочарувања.
Ако имате одредени рокови треба да се сретне и не се сигурни дали испорака ќе го фатат. Ве молиме контактирајте со нас за совети пред да се плати.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот адреса. Ние ќе ги на адреса како ваш стандарден превозот адреса. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме да не информирате пред да плаќаат. Услуга На Клиентите
Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата.
Неовластено Се Врати
За било какви причини на неовластено се врати како погрешна адреса, undeliverable адреси, одбиваат од пакети или addressee не се достапни, кога доставени, објекти/пакети нема да се навредуваат. И рефундирање ќе се направи откако ги добивме се враќа. Купувачи се одговорни за ажурирање на нивните информации и да се обезбеди правото адреси. И покрај тоа што е бесплатен превозот се нудат, трошоците за превозот сеуште постојат за нас. Купувачи се обезбеди валиден превозот адреси со неовластено се врати пакети ќе бидат блокирани засекогаш.

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
cvcv
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Свадба
Стил:
Симпатична/Романтичен
Функција:
Расположение Tracker
Површината Ширина:
2.5 mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
choucong
Земја/Регион на Производство:
Кина
Метал:
925 Sterling silver
Главниот Камен:
5A Кубни Циркони
Земја на Производство:
Кина
прстен кутија:
Yes
Главниот Камен Големина:
2.5 mm*2,5 mm

Слични производи во категоријата