• Неодамнешно
  • -32 %
Giemi Едноставен Дизајн Кубни Циркони Жени/Девојки 925 Sterling Silver Прстени Свадба Годишнината Модата Партија Накит Трговија На Големо

Giemi Едноставен Дизајн Кубни Циркони Жени/Девојки 925 Sterling Silver Прстени Свадба Годишнината Модата Партија Накит Трговија

DEN 78.00
DEN 115.20

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Giemi
Број На Модел На:
J66301
Функција:
n
Компатибилност:
n

Слични производи во категоријата