• Неодамнешно
  • -30 %
Врвен Квалитет на Титаниум Челик Резба BELOVE Микро Инкрустирани Циркон се Зголеми Златна Боја Прстен Бренд Свадба Накит Љубов Прстен За Жена

Врвен Квалитет на Титаниум Челик Резба BELOVE Микро Инкрустирани Циркон се Зголеми Златна Боја Прстен Бренд Свадба Накит Љубов

DEN 235.00
DEN 335.52

Количината на стоката
Това е достапна


парче парче парче парче
парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар парче пар
554
Прекрасни Панк Прстен За Жените Нови
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Stee l
Прстен Е 6 mm Широк.
НИ Големина : 6#, 7#, 8#, 9#,10#
Пакување : OPP кеси, коверти
Погоден за објект : Погоден За Жените.
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Сингапур Пост / Кина Пост, превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел :
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
да знам повеќе за детали на пратката
Се враќа
Ако нашите производи имаат проблем,како што се неисправни,оштетени или погрешно од вашата цел, пријави се дозволени во рок од 7 дена од денот на стока приемот и се враќа објект треба да си уште е во оригиналното пакување.Ние гарантираме за целосно враќање на средствата во рамките на 30days.
Прашања и Повратните информации
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме да разговарате со мене сега или испрати е-маил до нас. Ние одговор на сите наши Пораки во рок од 24 часа или помалку. Ве молиме да ни остават 5 Ѕвезда Позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме за вашето време и со нетрпение да го прави бизнис со вас.

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
Роуз Злато
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
RMD739
Површината Ширина:
6mm
Стил:
Тренди
Функција:
Фитнес Тракер,Расположение Tracker
Повод:
Свадба
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Бренд Име:
LINGLEFENG
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Писмо

Слични производи во категоријата