• Неодамнешно
CJ6155520 Топла Продажба Свадба Заврши Долги Ракави Вечер Партија Ртовите Chiffon Bolero

CJ6155520 Топла Продажба Свадба Заврши Долги Ракави Вечер Партија Ртовите Chiffon Bolero

DEN 1344.00

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !
100% Вистински Фотографии, 100% Гарантира Квалитет
CJ6155520 Топла Продажба Свадба Заврши Долги Ракави Вечер Партија Ртовите Chiffon Bolero
Answer : ___________________________ NOTE :
1.сопствени направени :
Ние навистина ви препорачуваме да имаат custome големина за тоа, тоа е бесплатно. Ве молиме оставете порака за вашата мерења кога ќе го поставите цел. Ние ќе се направи совршен заврши за вас.
2.стандардна големина :
ако сакате стандардна големина за вашата јакна, ве молиме да проверите на нашата големина табелата подолу јасно и потоа оставете порака за вашата стандардна големина. Тоа е многу важно.
Боја Шема
Увери Шопинг :
Eiwel свадба фабрика е Најавен од страна на трети лица кредит-известување на агенцијата и да имаат .
Кликни тука за да се
Не Постои Ризик Шопинг
· Ние сме чесни продавачот, ние ќе ги провери сите мои производи, ако тоа не е во добар квалитет, ние ќе ги врати фабрика да се направи уште еден пред пост за вас.
· Ако фустаните се направени лошо погрешната страна на нас, ние се прифати врати предметите во рок од 2 дена откако ќе го добие тоа.
· Ако имате било каков проблем со сите фустани, ве молиме контактирајте ме пред да го направите спор со нашиот бизнис!
· Како компјутерски екран има хроматските аберации, особено CRT екранот и LCD екранот, таму може да биде малку боја засенчување помеѓу сликата и gown
·Цената е само за парче на облека/gown, не вклучувајќи какви било додатоци, како што се превези, ракавици, завиткајте и др. Ако би сакале да ги имаме заедно, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали.

Клучни карактеристики

боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сива, Сина, Жолта, Розова, Виолетова, Сребро, Злато, Портокал, Шампањ, Слонова Коска
Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
свадба обвива
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
cj6155520
Бренд Име:
BRITNRY
Техника:
Никој
Материјал:
Полиестер
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Bolero боја:
темно морнарица или сопствени направени од боја шема
Свадба јакна големина:
Стандард НАС големина или Сопствени направени

Слични производи во категоријата