• Неодамнешно
Кинески за Сурфање Перка Иднина вечерам одбор quillas surf Саќе Fiberglass Јаглерод Перка G5 буквален за мрежа во светот Црна Зелени 3pcs/set

Кинески за Сурфање Перка Иднина вечерам одбор quillas surf Саќе Fiberglass Јаглерод Перка G5 буквален за мрежа во светот Црна

DEN 1140.48

Количината на стоката
Това е достапна


База Тип : Иднината,FCS,FCS II
Перка База : 4.41"/112mm
Перка Длабочина : 4.60"/117mm
Перка Област : 14.85 sqin/9582sqmm
Перка Издржам : 64.5 степен име на Производ Нови буквален за мрежа Fiberglass Саќе Перка Бренд Име Прилагодено Материјал Fiberglass Големина G5 или Прилагодено Боја Мулти Логото Прилагодено дизајн Количество 3pcs/set ОЕМ Yes

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Unclesurf
Применливи Луѓе:
Унисекс
Тип:
Чантата
Отворено Активност:
Сурфање
Број На Модел На:
Иднина-006
Материјал:
fiberglass саќе јаглерод
Количина:
3Pcs/set
Големина:
G5
боја:
Зелена Со Црна
база:
иднина

Слични производи во категоријата