• Неодамнешно
MJJC 40x40cm 390gsm Висок Квалитет Edgeless Кадифен Микрофибер Крпа Мултифункционален Крпа за Миење Чистење Полирање на Сушење

MJJC 40x40cm 390gsm Висок Квалитет Edgeless Кадифен Микрофибер Крпа Мултифункционален Крпа за Миење Чистење Полирање на Сушење

DEN 169.92

Количината на стоката
Това е достапна

Па може да се избере ниту еден.
П : Може ли да се добие шише без лого?
A : Да, имаме шишиња без лого. П : Што е работен притисок од вашиот пена копје?
A : работен притисок од нашите пена ленс е меѓу 100-168 бар.
П : не сакам шише од пена, копје, можете да го продаде останатите делови одделно?
A : Да, можеме да ти продаде оние делови, но цената е речиси ист како оној со шише.
П : Може ли да изберете и други превозот начини?
A : Да, можете да изберете превозот начини кога ќе го поставите цел.
П : Што е разлика помеѓу црно и безбоен еден од вашиот пена копје?
A : Безбоен се залага за месинг адаптер. Ние ќе го испратам до тебе. Ви благодариме. Единствениот не-куп крпа дека е деликатно да ги сите површини.
Користете го овој крпа следниот пат кога ќе восок на вашето возило. Се надеваме на вашето разбирање.
Овие густа циклуси овозможи платно за да го зграби восок и полски остатоци и целосно да го отстранат
од бојата на површината подобро од просекот микрофибер крпа.
П : следење на статусот покажува испорака не успеа, што треба да направам?
A : За оваа ситуација, можеби ќе треба да ги собереш на парцели во себе и во единиците на локалната скопска со следење на број или замолете го персоналот таму да им помогне да ги пратите пратката. Но, можете да добиете некои картони на нашата продавница страница.
Без Рабови = Нема Повеќе Гребнатини и Marring на производот во текот на отстранување. Ако сакате сите шишиња со логото, ве молиме оставете белешка. Ви благодариме. Двете од нив се во иста големина, тие се само се направени од различни материјали.
Плус, на платно нема hemmed рабови, било етикети и ознаки, за нула помалку. Ако не, ќе треба да се оди побара од Корисниците на Услуги за помош.
Вие ќе бидете изненадени колку полесно е да се отстранат остатоците наспроти конвенционалната
Повеќе слики :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Колку долго ќе биде потребно да ја добиете од мене?
A : Нормално пратката ќе потрае 15-20 дена да се добие за вас, но понекогаш тоа ќе трае 2 месеци (Бразил може да се земе 3 месеци) за нешто надвор од нашата достигне за време на транспортот.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Дијаметар:
40cm
Објектот Висина:
1cm
Материјал Тип:
Микрофибер
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Должина:
40cm
Специјални Функции:
Навистина 100% микрофибер БЕЗ РАБОВИ.
Објектот Тежина:
65g
Бренд Име:
MJJC

Слични производи во категоријата