• Неодамнешно
2017 Бесплатен Превозот Природни Druzy Студ Обетки со Кристал Титаниум Кварц Druzy Свадба Невестата Злато на Ѕвонење Drusy Обетки

2017 Бесплатен Превозот Природни Druzy Студ Обетки со Кристал Титаниум Кварц Druzy Свадба Невестата Злато на Ѕвонење Drusy Обетки

DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна


Druzy S
2017 Бесплатен Превозот Природни Druzy Ахат Студ Обетки со Кристал Титаниум Ахат Druzy
Свадба Birde Злато На Ѕвонење Drusy Обетки
-Објектот : Druzy Студ Обетки
-Боја : Злато; Шарени; Сребро; Виолетова; Сина; Црна
-Камен Големина : Прибл. 14mm
-Метал : 24k Злато Позлата со Кристал
-Количина : 1 Пар
Природни druzy обетки, секое парче форма и боја може да биде малку различен од слика, испратите по случаен избор.

1. Предмети ќе биде предаден по плаќање ДОБИ.
2. Ве молиме проверете ја вашата receieve АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
3. Нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-45 РАБОТНИ ДЕНА по испратена.
Од понеделник до сабота
Пекинг Време 09 : 00-18 : 00
Вашингтон Време 21 : 00-06 : 00
По Московско Време 04 : 00-13 : 00
Лондон Време 02 : 00-11 : 00
Bracilia Време 23 : 00-8 : 00
Мадрид Време 03 : 00-12 : 00
Мелбурн Време 12 : 00-21 : 00

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
SHINYGEM
Број На Модел На:
DZE164
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Камен големина:
14mm
Тежина:
4.5g per pair
Главниот Камен:
druzy
Метал Печат:
24K Злато позлатен
Обетки Боја:
Злато;Шарени;Црна;Сина;Виолетова;;Сребро.
Обетки Одговара За:
Секојдневниот Живот;Датум;Статистика; - Годишнината;Подарок
Бродови Од:
Кина
Is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен

Слични производи во категоријата