• Неодамнешно
  • -20 %
Нова Слатка Асиметрични Бисер Обетки Жените Школка Цвеќиња Студ Earring Долго Гранки Симпатична Лист Earring Мода Накит

Нова Слатка Асиметрични Бисер Обетки Жените Школка Цвеќиња Студ Earring Долго Гранки Симпатична Лист Earring Мода Накит

DEN 219.00
DEN 274.08

Количината на стоката
Това е достапна


Нова Слатка Асиметрични Бисер Обетки Жените Школка Цвеќиња Студ Earring Долго Гранки Симпатична Лист Earring Мода Накит

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
TE165
is_customized:
No
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
bitaohongjia
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Растенијата
Назад Наоѓање:
Притисни-назад

Слични производи во категоријата