• Неодамнешно
  • -35 %
Daisies 1Pair Чиста 925 Фунта Сребрен Накит Симпатична Мала Среќа Слон Студ Обетки за Подарок за Девојки Пријател Деца Дама

Daisies 1Pair Чиста 925 Фунта Сребрен Накит Симпатична Мала Среќа Слон Студ Обетки за Подарок за Девојки Пријател Деца Дама

DEN 124.00
DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ЕД-JS68
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Daisies
Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
925 фунта
Пакување:
OPP вреќа

Слични производи во категоријата