• Неодамнешно
  • -12 %
DCTVICT 10pairs Симпатична Бакнување Фламинго Студ Earring За Жените Накит Валентин Подарок од не ' Рѓосувачки Челик Злато Сребро Обетки

DCTVICT 10pairs Симпатична Бакнување Фламинго Студ Earring За Жените Накит Валентин Подарок од не ' Рѓосувачки Челик Злато Сребро

DEN 634.00
DEN 720.00

Количината на стоката
Това е достапна


Модерен дизајн и висок квалитет
Бренд име : ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА
Предмет : Студ Earring
Боја : Сребрена /Злато
MQQ : 10pair
Состојба : Нова
Употреба : Промотивни подароци,сувенири
Е Прилагодено : Да
Место на Потекло : Yi Wu Жеџијанг во Кина (копно)

Клучни карактеристики

Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Бренд Име:
DCTVICT
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
E185
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Злато.Сребрена Боја
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Е Прилагодена:
Yes
MQQ:
10pairs/многу да може да се меша бојата
earring шема:
Бакнување Фламинго Студ Earring
Повод:
свадба.годишнина.партија
Состојба:
100% Сосема Нов
Пол:
Жените.Мажите.Момче.Девојката.Неколку.Унисекс.Љубител
подарок:
Сестра/Ден на Мајката/Таткото Ден Подарок

Слични производи во категоријата