• Неодамнешно
Топла сребрен накит креативни дрво дрво ретро обетки жените темперамент накит високо-одделение сребро обетки 925 сребрен уво кука

Топла сребрен накит креативни дрво дрво ретро обетки жените темперамент накит високо-одделение сребро обетки 925 сребрен уво

DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
SexeMara
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LKNSPCE874
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал

Слични производи во категоријата