• Неодамнешно
  • -20 %
DoreenBeads Титаниум Челик Мода Студ Earring Кралска Сина Топка Круг Концизен Подарок За Мажите Тренди Додатоци,1 Пар 2018

DoreenBeads Титаниум Челик Мода Студ Earring Кралска Сина Топка Круг Концизен Подарок За Мажите Тренди Додатоци,1 Пар 2018

DEN 105.00
DEN 130.56

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на Мажите Продавница за Накит : -D
Ве молиме Преземете СТАН
Контакт
Можете да контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку е-Маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа .
Брод документот
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Сите нарачки Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови. Ве молиме да бидете трпеливи.
*Купувачи се одговорни за Царина.
Плаќање
Ние го прифатат плаќање на Зачувам, Виза, Мастеркард, Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, Qiwi Паричник, Веб пари, Boleto, итн. Плаќање од страна на Зачувам е безбедно. Ние продавачот само примиле исплата Откако ќе ја Потврдите вашата цел "Примени".
Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме 5 Ѕвезди повратни информации откако уплата. Искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас.
- Откако Услуга
Ние не го прифати враќа или размена. Ако објектот е неисправен или погрешно количина или погрешен опис или изгубени на патот, ве молиме не двоумете се да контактирате!

Клучни карактеристики

Метална боја:
8мм, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
AE098763 AE098764 AE098765 AE098766 AE098767 AE098768 AE098769
Бренд Име:
DoreenBeads
Метали Тип:
Титаниум
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Назад Наоѓање:
Притисни-назад

Слични производи во категоријата