• Неодамнешно
  • -19 %
Ayowei Прекрасен desgin Сребро печат сина со портокал Оган Опал свадба Подарок за жените Студ Обетки Мода Накит OE725A

Ayowei Прекрасен desgin Сребро печат сина со портокал Оган Опал свадба Подарок за жените Студ Обетки Мода Накит OE725A

DEN 264.00
DEN 326.40

Количината на стоката
Това е достапна

Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3.
Чекор 2 . Мерење на должина,тогаш се circomference.
Чекор 3 .Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.
Чекор 1 .
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред. Три Животната Средина Позлатен
5. Направи на раскрсницата на хартија. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.
Само prong поставување со рака!
1. Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
.

Клучни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
OE725A
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ayowei
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Создадени опал
earring големина:
12x15mm
Гем Боја:
сина и зелена боја
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Earring тежина:
2.49 g
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Мин. цел:
1 пар
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Студ Обетки

Слични производи во категоријата