• Неодамнешно
  • -20 %
Плоштад Earring S925 Сребро Сино Зелена Црвени Обетки Циркон Мода Earring Жените Накит Додатоци Парична Казна Нови Обетки Студ

Плоштад Earring S925 Сребро Сино Зелена Црвени Обетки Циркон Мода Earring Жените Накит Додатоци Парична Казна Нови Обетки Студ

DEN 230.00
DEN 287.52

Количината на стоката
Това е достапна

Плоштад Earring S925 Сребро Сино Зелена Црвени Обетки Циркон Мода Earring Жените Накит Додатоци Парична Казна Нови Обетки Студ
Внимание Ве Молиме :
ЌЕ ВИ ЈА ИСПРАТИМЕ СТОКАТА КАКО ШТО Е НА СЛИКАТА КОЈ ЌЕ ИЗБЕРЕТЕ !
Превозот :
Aliexpress Стандард За Испорака
Превозот За Заштита На Време Е 30 - 60 Дена.

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
MDNEN
Број На Модел На:
c1

Слични производи во категоријата