• Неодамнешно
  • -49 %
Мала Симпатична Музика Забелешка Студ Обетки За Жени, Девојки Јасно CZ се Зголеми Златна Боја Pin Уво Пирсинг Oorbellen Партија Накит

Мала Симпатична Музика Забелешка Студ Обетки За Жени, Девојки Јасно CZ се Зголеми Златна Боја Pin Уво Пирсинг Oorbellen Партија

DEN 144.00
DEN 281.76

Количината на стоката
Това е достапна


Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
INALIS
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
18k златни обетки
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
накит обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс,Љубовници
Материјал:
Кристално
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Еколошки Стандарди:
Никел Олово и Кадмиум Слободни
Н W:
2.8 g

Слични производи во категоријата