• Неодамнешно
  • -20 %
AOTEMAN Топла Продажба 2018 Симулирани Бисер Изјава Студ Обетки Со Крилја Моден Бренд за Накит За Жените Фабрика Цена F1308

AOTEMAN Топла Продажба 2018 Симулирани Бисер Изјава Студ Обетки Со Крилја Моден Бренд за Накит За Жените Фабрика Цена F1308

DEN 134.00
DEN 168.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
F1308
Бренд Име:
AOTEMAN
Стил:
orecchini, oorbellen voor vrouwen, oorbellen

Слични производи во категоријата