• Неодамнешно
  • -20 %
AOTEMAN 2018 waterdrop целосна кристал Изјава Луксузен Бренд за Накит Мода Обетки Кристал Домот Шарм Earring oorbellen

AOTEMAN 2018 waterdrop целосна кристал Изјава Луксузен Бренд за Накит Мода Обетки Кристал Домот Шарм Earring oorbellen

DEN 161.00
DEN 201.12

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Студ Обетки
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
AOTEMAN
техника nology:
моден обетки
Процесот:
Студ Обетки
Изработка:
Капка Обетки
Qua lity:
обетки за жени
планирам:
dangle обетки
про ject:
earring мечка
ptan:
бренд обетки
excog itation:
обетки трговија на големо
Стил:
orecchini, oorbellen voor vrouwen, oorbellen
exo / loit:
Кристал Earring

Слични производи во категоријата