• Неодамнешно
  • -25 %
ZS Масти Срцето 925 Sterling Silver Студ Обетки Сребро 925 Tragus Хеликс Обетки Романтична Љубов Срцето Накит за Мама Деца Женски

ZS Масти Срцето 925 Sterling Silver Студ Обетки Сребро 925 Tragus Хеликс Обетки Романтична Љубов Срцето Накит за Мама Деца Женски

DEN 164.00
DEN 218.88

Количината на стоката
Това е достапна


925 Sterling Silver Студ Обетки за Жените CZ Кристал Циркони Обетки Свадба возење низ сите Накит orecchini дона aros mujer oreja

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZS
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Студ Обетки
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Материјал:
925 Sterling silver
Повод:
Свадба/Партија/Годишнината/Ангажман
Пол:
Жените/Женски/Girls/Деца
Стил:
Симпатична /убави/Мода
925 sterling silver уво studs:
Девојки Обетки
925 сребро обетки:
мали earring пирсинг
моден накит:
сребро earings
свадба партија earring:
925 фунта сребрен накит
жените уво studs:
0.7*10*7mm

Слични производи во категоријата