• Неодамнешно
  • -31 %
2018 Мода се Зголеми Златна Боја Црна Школка Триаголник Студ Earring за Жена Подарок Не Алергија 316L не ' Рѓосувачки Челик Накит

2018 Мода се Зголеми Златна Боја Црна Школка Триаголник Студ Earring за Жена Подарок Не Алергија 316L не ' Рѓосувачки Челик Накит

DEN 202.00
DEN 292.80

Количината на стоката
Това е достапна


Прашања од клиентите 1. Кога мојата цел ќе биде предаден? По плаќањето, превозот ќе се организира во рок од 1-3 дена за вашата нарачка. 2. Она што е превозот начин за мојот парцела ? Цел Цел >$5 бесплатен превозот од Aliexpress стојат превозот или кина пост registed воздухопловната(10-45 дена). Цел над $250 бесплатен превозот на курирската служба DHL, FEDEX, UPS-от (5-7 дена). 3. Како да се задржи следење со мојот парцела? Можете да проверите превозот информации од следниот линк со следење на број : www.17track.net/en ( копирате на пребарувачот). 4. Дали постојат какви било царински давачки? Ние се прогласи за најниска цена за да се избегне царинските давачки. Но за голема цел, ги споделите со нас, колку ние треба да се прогласи за вас. 5. Дали постои било каков проблем во врска со големина? Ве молиме строго според нашите големина информации. Ако не сте сигурни, ве молиме да се консултирате со нас. Повратни информации (★★★★★) 1. Вашата позитивни повратни информации е од витално значење важно, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕвезди , многу го цениме! 2. Ако сте незадоволни со нашите предмети или услуга, ве молиме контактирајте со нас на почетокот. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со вас проблеми ! 3. Ние ќе направи максимални напори за да се овозможи да имаат добар купување трансакција, ви благодарам многу за вашата поддршка ! НАШИТЕ УСЛУГИ 1.Проблеми со квалитетот Наплата или ја на нова. 2.Стил незадоволни се Врати прифатени во рок од 15 дена 3.Скршени во превозот Наплата или ја на нова. 4.Не ја прими пратката за Наплата или ја на нова.

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
erso-48
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
MIS JQYRIA
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Големина:
4cm

Слични производи во категоријата