• Неодамнешно
  • -20 %
Производителите продажба на корејски рачно изработени природни школка школка резба seawater ЧЕТКА Bei 10M Daisy Сребрена Игла Обетки

Производителите продажба на корејски рачно изработени природни школка школка резба seawater ЧЕТКА Bei 10M Daisy Сребрена Игла

DEN 1075.00
DEN 1344.00

Количината на стоката
Това е достапна


Големина 10ММ
материјал 925 сребрена игла природни seawater ЧЕТКА

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скок
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Нео-Готски
Материјал:
Школка
Бренд Име:
BOCAI

Слични производи во категоријата