• Неодамнешно
  • -22 %
KIVN Мода Накит турски Сино Око Кубни Циркони Женска Булчински Свадба Earring Уво Јакни Роденден Подароци 6pcs Многу Големо

KIVN Мода Накит турски Сино Око Кубни Циркони Женска Булчински Свадба Earring Уво Јакни Роденден Подароци 6pcs Многу Големо

DEN 2397.00
DEN 3073.44

Количината на стоката
Това е достапна


Олово, кадмиум и никел слободни, Фустан се појави со овој пар на популарната Обетки Јакна Направени со три дупки за лесно прилагодливи одговара, Лесно да се стави на и полетување, те Прави повеќе атрактивна и шармантна Симбол на вистинска љубов прилог,дискретна знак на страсна љубов прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика.. најдобрите Продавачот! Одлична цена!100% Гаранција За Квалитет !Брза Испорака - Лесно се Враќа Нека овие Пенливи CZ уроци earring јакни помогне да се внимава на вашиот забава, модерен страна. Направени со три дупки за лесно прилагодливи одговара, нашите најновите синтетички тиркизна cz на врвот studs се во оваа лига мора да имаат мода накит додаток и глам уво силуета. Се облекуваат било изглед со уникатен уво јакна обетки.Размислете за купување на еден од нашите трендовски Обетки како роденденски подароци за жените кои сакаат уникатни и Луксузни накит.

Клучни карактеристики

Метална боја:
родиум
Главниот Камен Боја:
Тиркизна, Sapphire
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
21OLA3441
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
KIVN
Обликотшема:
Нередовните
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Дувачкиот

Слични производи во категоријата