• Неодамнешно
  • -20 %
925 sterling silver инкрустирани сребро занает обетки нова парична казна подарок

925 sterling silver инкрустирани сребро занает обетки нова парична казна подарок

DEN 1459.00
DEN 1824.00

Количината на стоката
Това е достапна


【 меѓународниот стандард 】 сребро S925 бебе
【 hetian jade 】 бебе foot Inch
【 за 】 wide3.4cm nullnull1.3cm null Content itself1.1cm Стока пакување 4.9 g


Клучни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
Цртан филм
Стил:
Чешка
Бренд Име:
BOCAI
Назад Наоѓање:
Притисни-назад

Слични производи во категоријата