• Неодамнешно
мотоцикл pars мотор sdie огледало мото ATV Off-road нечистотија јама велосипед задните ретровизорите мотокрос огледало скутер rearview огледало

мотоцикл pars мотор sdie огледало мото ATV Off-road нечистотија јама велосипед задните ретровизорите мотокрос огледало скутер

DEN 959.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Ние само брод да се потврди цел адреси. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
започнете
крајот
добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,
уживајте во вашиот shoppig време!!!!
Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!
големина : 33*14.(Освен некои земји и APO / FPO)
2. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.5*9 CM
боја : црна

одговара на : Универзална (8мм и 10мм насока на стрелките на часовникот завртка )
Пакет Се Вклучени :
1 пар rearview огледало (навој 10мм)
1 пар адаптер (8мм завртка)
1.

Клучни карактеристики

боја:
Црна
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Должина:
14.5cm
Објектот Висина:
33cm
Материјал Тип:
огледало
Бренд Име:
lizoai
Име На Модел:
C-РМ-429
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Тежина:
0.6kg
C-РМ:
C-РМ-429

Слични производи во категоријата