• Неодамнешно
4 бои на располагање unviersal 8ММ 10ММ мотоцикл страна огледало за хонда, suzuki јамаха Kawasaki делови мото rearview огледало скутер

4 бои на располагање unviersal 8ММ 10ММ мотоцикл страна огледало за хонда, suzuki јамаха Kawasaki делови мото rearview огледало

DEN 959.52

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
започнете
крајот
добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,
уживајте во вашиот shoppig време!!!!
Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!
големина на : 13*11*5. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO / FPO)
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.5 CM
боја : црна/gold/red/сино

одговара на : Универзална (8мм и 10мм насока на стрелките на часовникот завртка )
Пакет Се Вклучени :
1 пар rearview огледало (навој 10мм)
1 пар адаптер (8мм завртка)
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Ширина:
5.5cm
Име На Модел:
C-РМ-427
Објектот Висина:
13cm
Материјал Тип:
огледало
Бренд Име:
lizoai
Објектот Тежина:
0.6kg
Објектот Должина:
11cm
C-РМ:
C-РМ-427

Слични производи во категоријата