• Неодамнешно
  • -43 %
6 КОМПЈУТЕРИ (Врвот +Панталони + Половината Синџир+Headwear+Превез+Белегзија ) Дете Стомак Танц Костим Девојки Индискиот Танц Костим Bellydance Фустан 9

6 КОМПЈУТЕРИ (Врвот +Панталони + Половината Синџир+Headwear+Превез+Белегзија ) Дете Стомак Танц Костим Девојки Индискиот Танц

DEN 1210.00
DEN 2122.56

Количината на стоката
Това е достапна


6 КОМПЈУТЕРИ (Врвот +Панталони + Половината Синџир+Headwear+Превез+Белегзија ) Дете Стомак Танц Костим Девојки Индискиот Танц Костим Bellydance Фустан 9
Облеката е 6 компјутери вклучуваат Топ +Панталони + Половината синџир+Headwear+Превез+2 парчиња Хривнија
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
Големина(cm)/ Етикетата
S
Панталони должина : 65cm, укажуваат на тоа висина на 100-125cm
М
Панталони должина : 75см, укажуваат на тоа висина 125-135cm
L
Панталони должина : 82cm, укажуваат на тоа висина 135-145cm
Облекувајте Се Поставува
6 PCS
Врвот +Панталони + Половината синџир+Headwear+Превез+2 парчиња Хривнија
Answer : ___________________________ Note :
Одделение : 1 cm =0.39 инчи, На пример : 10cm*0.39=3.9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 1-2cm
Ако вашето бебе е малку масти, pls изберете поголема големина

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Ацетат
Бренд Име:
Daxico
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
SHW89176
Објектот:
Стомакот танц костим
Танц Стил:
стомакот танц/индиски танц
Пол:
Женски/Девојка
Возраст:
деца/деца/дете
Шема:
Полна Боја
погодни за сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
боја:
жолта/виолетови/црвени/rose red/сино/сино езеро
Големина:
S/M/L
Ткаенини:
Chiffon

Слични производи во категоријата