• Неодамнешно
  • -20 %
2018 Деца е Ориентален Танц Перформанси Костим Стомак Танц Костим 2 парчиња Градник Блуза&Здолниште Одговара Деца е во висина од 100-155CM

2018 Деца е Ориентален Танц Перформанси Костим Стомак Танц Костим 2 парчиња Градник Блуза&Здолниште Одговара Деца е во висина

DEN 2362.00
DEN 2952.00

Количината на стоката
Това е достапна

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање., и повеќето мерење во cm & инч.
Децата Ориентален Танц Перформанси Костим Стомак Танц Костим 2 парчиња Градник Блуза&Здолниште Одговара Деца е во висина од 100-155 CM Опис на Производот Бои : Зелена, Роза,Портокалова,Виолетова,Небото Сино
Имајте на ум : Тоа е само за 2 парчиња сет вклучуваат една блуза врвот и еден здолниште, а не со другите !!
Костимот се вклопуваат Деца е во висина од 100-155cm, Дете 4-12 Години ГОЛЕМИНА Врвот должина на Здолниште должина на Ракав Должина Биста Препорачува висина S 45СМ 71 CM 43 CM 55 CM 100-130 CM М 50 CM 79 CM 48 CM 62 CM 125-145 CM L 55 CN 87 CM 53 CM 69 CM 140-155 CM
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Поради прирачник мерка и различни мерка начини,1~3cm разликата е нормално, но тоа не влијае носат.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
МИА GENOVIAG
Број На Модел На:
GN-RT123
Материјал:
Spandex,Памук
Стомакот Танцување:
градник здолниште
здолниште:
Стомакот Танцување
Стил:
Стомакот Танц Носии
Танцување:
Стомакот Танцување Градник Здолниште

Слични производи во категоријата