• Неодамнешно
Децата Dancewear Деца Професионални Стомак Танц Костим Девојки Египет Танцување BELLYDANCE Костими за Девојки Врвот&Кошула&Синџир&Панталона

Децата Dancewear Деца Професионални Стомак Танц Костим Девојки Египет Танцување BELLYDANCE Костими за Девојки Врвот&Кошула&Синџир&Панталона

DEN 959.04

Количината на стоката
Това е достапна

2 инчен XL 120~130cm 47.4 инчен M 100~110cm 39. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на
испорака.
даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.4 инчен
Големина M : Девојка Висина од 100~110cm
Големина L : Девојка Висина 110~120cm
Големина XL : Девојка Висина 120~130cm
Големина XXL : Девојка Висина 130~140cm
Големина XXXL : Девојка Висина 140~150cm
Количина : 1set/4pcs.Превозот цена не вклучува никакви увоз.3 инчен L 110~120cm 43.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.1 инчен XXXL 140~150cm 55.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок врз,ние ќе го пријават како ПОДАРОК,
* Ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки,брокерските провизии,
и даноци за увоз во вашата земја. ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена, кога
ќе ја прими пратката.2 инчен XXL 130~140cm 51. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво
Услуги на клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
* Ако имате неисправни предмети, сакате да се вратите или попуст.
1 Парче Главата Горе/ 1 Парче Кошула / 1 Парче Панталона /1 Парче Половината Синџир
*Ние го прифаќаме alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union,Boleto,Webmoney,
QIWI Паричник,Yandex Пари и така натаму. Затоа, ве молиме да ни остави позитивен
повратни информации ако се задоволи со нашиот објект и услуги!
* Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети.
* Ви благодариме за да ни се јавите. Ние ќе одговорат на вашето барање што е можно поскоро, Доколку нема одговор, во рамките
24 Часа, ве молиме проверете ја вашата е-пошта. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и
додатоци.
Напомена : ве Молиме Изберете Големина Според Вашето Дете Висина Големина Дете Висина Дете Висина, cm Инчен S 90~100cm 35.
* Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,
осветлување, итн позадина
.

Клучни карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Број На Модел На:
17042001
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
NANTDANCE
Пол:
Девојки
Ткаенина Тип:
Џерси
Јака:
добро

Слични производи во категоријата