• Неодамнешно
Професионални Балет Станови Жените Стомакот Танцување Нога камшик Танц Чорапи Додатоци Чевли Пети Влошки

Професионални Балет Станови Жените Стомакот Танцување Нога камшик Танц Чорапи Додатоци Чевли Пети Влошки

DEN 422.40

Количината на стоката
Това е достапна


* Уникатен стомак танц пети подлога пракса чевли
* Исклучителен изработка, велур единствена и elasticated нето материјал
* Им овозможи на нозе да дишат
* Големина : S : ЕУР 34 - 35 ЕВРА
М : ЕУР 36 - EUR 37
L : EUR 38 - 39 EUR
XL : ЕУР 39 - 40 ЕВРА
Дизајн #1 : Голи / Црна
Дизајн #2 : Голи со монистра / Црна со монистра
"

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Lycra,Модални
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BX0905
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Стил:
Стомакот/балет пракса чевли нога камшик
боја:
Голи
Пети Стил:
отворете пети
Големина:
S, M, L, XL
Повод:
обука
Објектот Вклучуваат:
1 пар чевли
Тип На Единица:
Пар
Тежина На Пакет:
0.120kg (0.26lb.)
Пакет Големина:
35cm x 30cm x 1cm (13.78in x 11.81in x 0.39in)

Слични производи во категоријата