• Неодамнешно
  • -40 %
2018 Стомак Танц Појас Rhinestones Булчински Sash Венчаница Sash Појас Кристал Половината Појас Со Beaded Стомакот Танцување Додатоци

2018 Стомак Танц Појас Rhinestones Булчински Sash Венчаница Sash Појас Кристал Половината Појас Со Beaded Стомакот Танцување

DEN 628.00
DEN 1046.40

Количината на стоката
Това е достапна


2018 Стомак Танц Појас Rhinestones Булчински Sash Венчаница Sash Појас Кристал Половината Појас Со Beaded Стомакот Танцување Додатоци
Само едно парче Појас!!

Клучни карактеристики

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YLE0405L
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
соодветни сезона:
Лето, зима, пролет, есен
Апликации:
Стомакот танц, етничка танц, Арапска облека
Применливи возраст опсег:
Возрасни
Шема:
Полна Боја
Применливи пол:
Женски
Перформанси видови:
етничките танц
ткаенина име:
Железо
Применливи сцена:
Фитнес тело, спортски трендови, танц спорт
Боја:
Сребро.

Слични производи во категоријата