• Неодамнешно
  • -24 %
2018 Најновите Појас Жените Стомак Танц Половината Синџир Накит Тело Синџир Стомакот Танцување Додатоци Кристал Кристал Половината Појас 112cn

2018 Најновите Појас Жените Стомак Танц Половината Синџир Накит Тело Синџир Стомакот Танцување Додатоци Кристал Кристал Половината

DEN 649.00
DEN 854.40

Количината на стоката
Това е достапна

2018 Најновите Појас Жените Стомак Танц Половината Синџир Накит Тело Синџир Стомакот Танцување Додатоци Кристал Кристал Половината Појас 112cn
Само едно парче Појас!
'

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YLE0404L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Танц Тип:
Стомакот Танцување
соодветни сезона:
Лето, зима, пролет, есен
Апликации:
Обичните фаза опрема, стомакот оро, народно оро, Арапска облека
Применливи возраст опсег:
Возрасни
ткаенина име:
Железо
Применливи сцена:
Фитнес тело, спортски трендови, танц спорт
Боја:
Сребро.
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)

Слични производи во категоријата