• Неодамнешно
2018 Најновите Ориентален Танц Додатоци Стомак Танц Кристал Појас Жените Стомакот Танцување Правоаголник Искра Кристал Половината Синџир

2018 Најновите Ориентален Танц Додатоци Стомак Танц Кристал Појас Жените Стомакот Танцување Правоаголник Искра Кристал Половината

DEN 652.80

Количината на стоката
Това е достапна


'

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YLE0403L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Танц Тип:
Стомакот Танцување
соодветни сезона:
Лето, зима, пролет, есен
Апликации:
Обичните фаза опрема, стомакот оро, народно оро, Арапска облека
Применливи Возраст:
Возрасни
Шема:
Полна Боја
ткаенина име:
Железо
Ткаенина Содржина:
100 (%)
Боја:
Сребро.
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)

Слични производи во категоријата