• Неодамнешно
  • -25 %
11 Бои Стол Опфаќа За свадби Јадење Отстранлив Водат Еластична Модерен Минималистички Slipcovers Стол Покрие Дома Декорација

11 Бои Стол Опфаќа За свадби Јадење Отстранлив Водат Еластична Модерен Минималистички Slipcovers Стол Покрие Дома Декорација

DEN 180.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


катедрата ги покрива за свадби Јадење Отстранлив Водат Еластична Модерен Минималистички Slipcovers Стол Покрие Дома Декорација
Карактеристики :
Материјал : Висок Квалитет Spandex
Големина : Стол Назад Висина : 45-60 CM
Стол Назад Ширина : 35-45СМ
Стол Седиште Должина : 38-46 CM
Стол Седиште Ширина : 38-46 CM
Ве молиме погледнете ги деталите подолу :
Пакет :
1 buc Стол капак(opp вреќа)
Слики Покажуваат :
(Ве молиме имајте во предвид дека ќе има мало боја разлики поради разликите на светлина и го следат.)
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Клучни карактеристики

Спецификација:
Size is as follows
Стил:
Модерна
Материјал:
Spandex / Полиестер
Употреба:
Банкет Стол,Свадба Чаир
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Јадење Стол Опфаќа
Шема:
Обична Обоена
Бренд Име:
AIHOME
Употреба:
Други
Употреба:
Се користи во свадба ,забава,и други фестивали
Стил:
Чисто/ Модерна
Пад на превозот:
Yes

Слични производи во категоријата