• Неодамнешно
Мото Додатоци CNC главниот дел на задната суспензија Spools стојат завртки Лизгачот За Kawasaki Z1000 Z 1000 Z1000SX Z1000ABS 1000 Versys 2003 - 2017

Мото Додатоци CNC главниот дел на задната суспензија Spools стојат завртки Лизгачот За Kawasaki Z1000 Z 1000 Z1000SX Z1000ABS

DEN 408.00

Количината на стоката
Това е достапна

НИ 9.59 / парче НАС 18.82 / пар НИ 24.99 / парче НАС 18.69 / пар НИ 34.59 / парче НАС 23.99 / пар НИ 6.98 / парче НАС 12.21 / set НИ 14.99 / парче НАС 32.2 / set Опис : Дали сте во потрага да се заштити вашиот главниот дел на задната суспензија од неизбежна совет-над или што треба да се одржи на вашиот велосипед на штандот, овие ЦПУ машински spools/лизгачи/bobbins се вашиот одговор. Сите возачи навистина знаат тоа не е ако совет-over, туку кога ќе совет-over. Со овие забравена ќе се земе утеха во сознанието дека имате заштита во место за да се спречат несакани dings и гребнатини од случајно патеката врвот над или слајд-на брзина. Fitment : За Kawasaki Z1000 Z 1000 Z1000 SX Z1000 ABS 1000 Versys 2003 - 2017 Забелешка : 10мм завртки се црни. 8мм завртки се сребро.

Клучни карактеристики

боја:
Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
СС-001
Објектот Должина:
45.8cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.76kg
Материјал Тип:
6061 T6 палка Алуминиум
Тип На Објект:
Стои
Е Прилагодена:
Yes
Употреба:
Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки замав на раката
Fitment:
За Kawasaki Z1000 Z 1000 Z1000SX Z1000ABS 1000 Versys 2003 - 2017
боја:
Црвено/Gold/Црна/Сребрена/Сино/Портокал/Зелен
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
намерата:
се спречат несакани dings и гребнатини од случајно патеката
ОДГОВАРА ЗА:
10мм главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools
Име На Модел:
мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот

Слични производи во категоријата