• Неодамнешно
PS4 Тенок / Pro Ultrathin Полнење Топлина Мијалник Вертикална Стојат Вентилаторот за Ладење Двојна Контролер Полначот Станица ЦЕНТАР+Капа За PS4 Тенок Про

PS4 Тенок / Pro Ultrathin Полнење Топлина Мијалник Вертикална Стојат Вентилаторот за Ладење Двојна Контролер Полначот Станица

DEN 863.04

Количината на стоката
Това е достапна

Опис на производот
За нашите Вертикална Стојат (Само одговара на PS4 Про и PS4 Тенок Конзола) :
1.Специјално Дизајнирани.
Совршено да се вклопи во PS4 Про и PS4 Тенок Конзола САМО (Не за редовни PS4).
2.Совршен Систем За Ладење
3100 RPN Моќен двојна ладење фанови. Дистрибуирање на обемот на воздухот equably.
Ви помага да го одржувате температурата долу. Продолжи животот на чип сет.
3.Независна Прекинувач За Ладење Фанови.
Може да се претвори за ладење фанови исклучено, но сепак има база напојува до полнење контролори.
4.Уредно Прикажување Застане.
Простор за заштеда на енергија. Кажете збогум на вашиот неуредна десктоп додека ладење и прикажување на вашиот PS4 Pro / Тенок во исто време.
5.Не Се Лизга Мат.
Rubberized нозете за да се спречи Play Station 4 Тенок / Pro конзола се движат.
Спецификации :
1.Производ Димензија : L380mm*W155mm*H40mm
2.Бруто Тежина : 525 g / Нето Тежина : 415 g
3.Фан Големина на : 60*60*11 мм
4.Материјал : Пластика
5.Влезен напон : 500m Ah
6.Внесување на струјата : DC 5 V
7.Фан Големина на : 60*60*11 мм
8.Брзината на вентилаторот : 3100 RPN
9.Фан на струјата : 230m Ah
10. 2*голема брзина фанови
11. 2*контролер за полнење порти
12. 3*USB ХАБ за полнење каков надворешен уред
Предупредување
1.Не произволно промена на расклопување
2.Не се користат органски растворувачи за да се избрише
3.Не ставајте тешки товари
4.Не удар
5.Не се стави во топла вода, за влажно или суво средина.
6.Teh ризик од задушување содржат мали делови, не е за деца под возраст од 3 играње
Она што ќе добиете :
1 x Вертикална се Залагаме за PS4 Про и PS4 Тенок со Вентилаторот за Ладење
8 x силиконски капи за ps4 pro/тенок Контролер

Клучни карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
боја:
Црна
Број На Модел На:
YXPJ00777BK
SONY Модел:
PlayStation4

Слични производи во категоријата