• Неодамнешно
  • -31 %
Стариот Шангај Република природни кристално чиста очила бакар рамка очила за сонце

Стариот Шангај Република природни кристално чиста очила бакар рамка очила за сонце

DEN 1324.00
DEN 1919.52

Количината на стоката
Това е достапна

Резба на телото одрази на возвишениот и вешти вештини.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!
На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети. Би сакал, ако не е нешто во ред со нашето работење, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа. Имаме нашата продавница во кина. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака. тоа е добро рачно производство; објектот целосно експонати креативност дух и брилијантен култура. Ние ќе го испрати како е можно поскоро. Но, работите понекогаш се случи. Има префинет форми и препознатлив стил.
Услуги на клиентите :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ми кажете ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Големата уметност богатство! Тоа е многу исклучителна занаетот.

Среќно и Среќен Наддавање
.Друга земја испорака обично трае 20-35 работни дена .6 cm / огледалото 15 cm долги нозе
Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи
За нас :
Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница. Ние ќе поминат низ Кина, Хонг Конг Воздух парцела или E-mail Bao испратени до вас. комуникации. Ние collecte ги форма лични колектор.Стариот Шангај Република природни кристално чиста очила бакар рамка очила за сонце, Големина : големина : Име : стариот Шангај Република антички кристал очила Спецификација : леќа 5-5. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи најдобри. На 7-15 дена.Целата превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачите. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.

Клучни карактеристики

Материјал:
Органски Материјал
Тема:
Луѓе
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ

Слични производи во категоријата